O firmie

Witamy na stronie
Centrum Rolno-Ogrodniczego BIELAGRO

BIELAGRO to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie Bielska Podlaskiego. Zaczynaliśmy działalność od niedużego sklepu ogrodniczego. 

Obecnie dysponujemy dwoma punktami sprzedaży w Bielsku Podlaskim: „Stodoła Ogrodnika” (ul. Rejonowa 7) oraz Sklep Ogrodniczy  (ul. Kryniczna 10 lok.12 – „Sukiennice Bielskie”). Poszerzyliśmy naszą działalność o usługi transportowe, prace ziemne i ogrodnicze oraz fachowe doradztwo.

Posiadamy w sprzedaży szeroką paletę artykułów dla potrzeb ogrodnictwa i rolnictwa oraz pellet opałowy. Zaopatrzycie się Państwo u nas m.in. w podłoża ogrodnicze, donice, folie, środki ochrony roślin, nawozy, narzędzia i urządzenia ogrodnicze, nasiona, drewno ogrodowe oraz wiele innych artykułów do tworzenia ogrodów każdej wielkości od kompozycji balkonowych do ogrodu w skali makro, a także w środki do produkcji rolnej, drewno ogrodowe, kamień, granit czy kostkę brukową.

Nasi pracownicy służą poradą i pomocą w dokonaniu właściwego zakupu. Większe ilości towaru dostarczymy Państwu własnym transportem.

Nasz asortyment to ponad 35 tys. różnych produktów.

Beautiful Green Garden. Backyard Garden With Various of Decorative Plants.