Praca

W związku z ciągłym rozwojem
Centrum Rolno-Ogrodniczego BIELAGRO w Bielsku Podlaskim
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Kierowca – pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:

  • kierowanie samochodami do 3,5 tony,
  • rozładunek, załadunek towarów,
  • praca na magazynie,
  • wykonywanie podstawowych prac porządkowych,
  • drobne prace remontowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pełny etat umowa o pracę,
  • premia od zaangażowania i sprzedaży.

Sprzedawca-magazynier
dział budowlany

  • obsługa komputera, kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • współpraca z klientem – doradztwo,
  • dbanie o stany magazynowe i ekspozycję towarów,
  • sprzedaż i wydawanie towarów z magazynu.

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej,
  • wykształcenie minimum średnie,

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z uwzględnieniem klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV można przesyłać na:
adres e-mail: rekrutacja@bielagro.pl
lub dostarczyć osobiście:
BIELAGO Centrum Rolno Ogrodnicze
ul. Rejonowa 7
17-100 Bielsk Podlaski

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.