Praca

Stanowisko: Sprzedawca doradca klienta

Opis stanowiska pracy

  • obsługa klientów,
  • dbanie o atrakcyjną ekspozycję towarów,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,
  • składanie zamówień u producentów i dostawców,
  • obsługa terminala kart płatniczych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie rolnicze lub ogrodnicze,
  • znajomość stosowania środków ochrony roślin, nawozów roślin ozdobnych,
  • zaangażowanie,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • osoba samodzielna z dobrą organizacją pracy,
  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • szukamy osób do dłuższej współpracy – praca na stałe,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie przez cały rok nie zależnie od pory roku,
  • dodatkowe wynagrodzenie w formie prowizji i premii,
  • pracę od poniedziałku do piątku – stałe godziny pracy,
  • miłą atmosferę pracy w młodym ale doświadczonym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających pracę,
  • udział w szkoleniach i targach branżowych.

Osoby poważnie zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z uwzględnieniem klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV można przesyłać na:
adres e-mail: ostaszewski@bielagro.pl
lub dostarczyć osobiście:
BIELAGO Centrum Rolno Ogrodnicze
ul. Rejonowa 7
17-100 Bielsk Podlaski

Z A T R U D N I M Y

Magazynier/Kierowca

Wymagania:

– Prawo jazdy kat. B oraz inne

– Uprawnienia na wózki widłowe